Mermer ve Yüzey Kaplama Trendleri

Mermer ve Yüzey Kaplama Trendleri

Bu yıl tüm Türkiye olarak köşeyi döneceğiz, bu yüzden biraz daha beklememiz gerekecek. Bu yılın Anahtar tasarım teması.  mermer oldu. Bugünün en iyi trendleri  yani mermerler özellikle burdur bej mermeri dünyayı vurgulamaktadır. Doku rahatlatıcı bir atmosferdedir kendileri. İşte doğal taşı günümüz dekoruyla harmanlayan üst trendlerden bazıları:

Mehteşem  Tasarımlarla Banyoların Duvarları;

Banyolar, kendi drama duygusu olmadan olmamalıdır. Ve onu ifade eden duvarından daha iyi eklemenin yolu. Küçük bir toz odası veya daha büyük bir ana süit olsun, doğal taştan yapılmış su özellikleri doku ve doğa hissi en küçük alana bile ekler.

Siyah ve Beyaz Mermer (Turkey Black And White Marble)

Hem klasik hem de modern görünebilen bir karışım, bir açıklama yapmak gerekirse birlikte çalışan siyah ve beyaz taşları görmeye devam edeceğiz. Zamansız bir kombinasyon, siyah ve beyaz birlikte eşleştirilmiş herhangi bir odaya derinlik katıyor. İster siyah beyaz bir balıksırtı kiremit deseni olsun, zengin siyah dolapların net beyaz tezgah ile harmanlanması veya iki, siyah ve beyazı birleştiren bir döşemenin aynı anda tanıdık ve misafirperver hissederken bir drama hissi katacaktır. Mermer ve granitin ötesinde, siyah ve beyaz kuvarsit ve kireçtaşı tonlarının birbirine karışmış olduğunu göreceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir