ANTALYA MERMER KARAÇAL OCAK İŞLETMESİ

VİCTORY BEJ OCAĞI

Ocağımız 2009 yılında Burdur’da faaliyete başlamış olup, şu anda yıllık 60.000 TON’luk bir üretim kapasitesine sahiptir. Parlak ve sade yapısı ile özel projelerin vazgeçilmez taşı olmayı başarmış ve kendi markasını yaratmıştır.

ANTALYA MERMER YAYLABELİ OCAK İŞLETMESİ

ADİN BEJ OCAĞI

Ocağımız Burdur’un Yaylabeli kasabasında bulunmaktadır. 2013 yılı Ekim ayında çalışmalarına başlanan ocağımızın yıllık üretiminin 50.000 TON olması beklenmektedir. Açık bej diye sınıflandırabileceğimiz bu ürün büyük ebatlı blok verimi sayesinde fabrika ürünleri arasında da yer alacaktır.

ANTALYA MERMER DEMRE / LİMRA OCAK İŞLETMESİ

LİMRA OCAĞI

Ocağımız Antalya’nın Demre ilçesinde yer almakta olup, yıllık 60.000 TON üretim kapasitesine sahiptir. Dünya üzerinde çokta fazla muadili olmayan bu ürün özellikle bej mermerlere nazaran daha yumuşak olan yapısıyla, özel işlem gerektiren iç mekanlarda ve dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Kendine özgü beyaz rengini her koşulda koruyan ürün, kendi içinde farklı karakter yapılarıyla da dikkat çekmektedir.

ANTALYA MERMER BEYŞEHİR OCAK İŞLETMESİ

MOONCREAM OCAĞI;

cağımız Konya’nın Beyşehir ilçesinde bulunmaktadır. 2005 yılında çalışmalarına başlanan ocağımızın yıllık üretimi 50.000 TON civarındadır. Homojen ve açık bir zemin rengine sahip olan ve piyasa da Moon Cream adıyla anılan bu ocağa ait ürünümüz, parlak ay yüzeyi görünümü nedeniyle birçok proje de halen en çok kullanılan üründür.

ANTALYA MERMER ELMALI OCAK İŞLETMESİ

ELMALI HAMDİ ÖKSÜZ OCAĞI