hakkimizda

ANTALYA MERMER ;

1994 Yılında Emin Gülmez tarafından kurulan Antalya Mermer, kurulduğu ilk günden bu yana ocak işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış ve adını bir dünya markası haline getirmiştir.

Antalya Mermer, kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak adına çalışmaktadır. Önceliğini her zaman müşterileri ve onlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturan firmamız, bu doğrultuda gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

SÜREKLİLİK

Bizim sektörümüz için esas olan sürekliliktir. Doğaya ve insana gerekli duyarlılığı göstermek şartı ile belirli ürün ve ürün gruplarını uzun yıllar müşterilerine sunmayı hedef alan firmamız, bu konuda her türlü yatırımı yapmaktadır. Her gün artan talepleri karşılamak adına üretimini düşürmeden, kalite ve teknolojiden ödün vermeyerek doğabilecek ihtiyaç doğrultusunda stoklu üretim yaparak zamanında ve uygun fiyatlı ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

VİZYON – MİSYON

90’lı yılların başında kurulan ve dünya çapında bir marka olma vizyonuyla yola çıkan firmamız, müşterilerin mutluluğunu esas alan bir misyonu kendisine seçmiştir.

FABRİKALARIMIZ

Kurulduğu ilk günden bu yana insan’a yatırım yapan firmamız Türkiye ‘de ocakçılık denince akla ilk gelen firmalardan biridir. Günümüzün değişen koşulları doğrultusunda ve müşteri taleplerine verilen önem gereği fabrikacılık konusunda da üzerine düşeni yapmaya karar vererek modern bir fabrikanın temellerini 2013 yılının 2nci çeyreğinde atmıştır. Antalya Organize sanayi bölgesinde temelleri atılan fabrikamız toplamda 30.000 m2’ lik bir alan üzerine, son teknoloji makine ekipmanları kullanılarak inşa edilmektedir. 2014 yılı başında faaliyete geçmesi planlanan yeni fabrikamız da müşteri talepleri dikkate alınarak piyasa ihtiyacına yönelik bir üretim politikası belirlenmiştir.